گروه معماری فرم و فضا
)">
)">

گروه معماری فرم و فضا(شماره ثبت 330774) در سال 1381 به همت تعدادی از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های عمران، معماری و دکوراسیون داخلی دانشگاه تهران با هـــــــــدف ساخت ،بازسازی و دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی ،اداری ،تجاری ،سالنهای زیبایی ،نما و فضای سبز تاسیس گردید و امروزه با مجموعه ای از طراحان ،مهندسین و پرسنل اجرایی با موفقیت ادامه راه می دهد .

ایده کلی این شرکت تبعیت از اصول طراحی مدرن بوده که در زمینه سبک شناسی همراه شده و با به کارگیری سبک های روز دنیا و استفاده از مواد و مصالح بنیادی و ساده در عین حال دارای بنیانی قوی مانند چوب ، سنگ ، شیشه که در تمامی پروژه ها دیده می شود. رویکرد طراحی در نورپردازی ، استفاده از امکانات نورهای طبیعی و مصنوعی ، ایجاد سایه روشن به منظور رسیدن به یک فضای ایده آل به لحاظ زیبایی شناختی و توجه به مسائل تکنیکی می باشد. گروه معماری فرم و فضا با در اختیار داشتن کلینیک تخصصی نما شامل طراحی و اجرای نماهای کلاسیک و مدرن ،نور پردازی نما و تهیه سنگهای داخلی و خارجی با به کارگیری متد معماری روز دنیا به همت کارشناسان و طراحان متخصص و در قالب یک تیم مجزا دارای تجربه ای 10 ساله در این زمینه می باشد. از دیگر خدمات شرکت ارائه طرح سه بعدی است(3Dmax) و تهیه نقشه های فاز 2 معماری به صورت رایگان خواهد بود . تیم فنی و اجرایی شرکت شامل رابیتس کاری ، گچ کاری ، سنگ و کاشی ، کابینت وکمد های چوبی مدرن و MDF ، پنجره دو جداره و نور پردازی می باشد و همچنین این شرکت نماینده انحصاری برندهای برتر لمینیت ،کاغذ دیوارهایی اروپایی ،هالوژن و لوستر، خانه های ویلایی چوبی پیش ساخته و خانه های هوشمند نیز می باشد .

مشاوران ما با ارائه ایده هایی نو در زمینه معماری داخلی و بر اساس اصل طراحی علمی ، اصول روانشناسی رنگ و فنگشویی با در نظر گرفتن زمان ، هزینه و کیفیت برتر آرامش و زیبایی را متناسب با سبک زندگی شما به ارمغان خواهد آورد. و گواه آن طراحی و اجراهای برجسته ای است که توانسته این مجموعه را به یکی از موفق ترین شرکتهای طراحی و اجرا در کشور تبدیل نماید .

)">

مـدیر عامــل

رئیس هیئت مدیره

عضو افتخاری دپارتمان طراحی

عضو افتخاری دپارتمان اجرا

طراح

مدیر دپارتمان IT

مدیر داخلی

مجری

مجری

مجری

مجری

مدیر بخش مالی

مجری

مجری

مسئول امور اداری

طراح سایت

مجری

پرسنل فرم و فضا

فرم درخواست مشاوره

لطفا یک شماره صحیح وارد کنید

فرم اخذ نمایندگی

لطفا نام خود را وارد نمایید
انتخاب استان اجباریست
انتخاب شهر اجباریست
شماره ناصحیح